Reference

Dobrý den paní Fundová,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za možnost oslavit ve vaší restauraci odchod do důchodu a rozloučení s mými spolupracovníky dne 20.9.2020. Nádherně vyzdobený stůl, skvělé jídlo a prvotřídní obsluha byly hlavními znaky příjemně stráveného odpoledne a večera. Obzvlášť chci vyzdvihnout chování pana číšníka, který se o nás po celou dobu staral – neuvěřitelně milý se vzorným vystupováním, dával nám na vědomí, že jsme váženými hosty v pravém slova smyslu. Zkrátka celý průběh mé oslavy od samého jednání s Vámi až po zakončení v restauraci probíhal tak, že jsme se u vás cítili naprosto komfortně. Děkuji také celému personálu, který se na přípravě podílel a rozhodně vás budu vřele doporučovat.
Přeji všem hodně úspěchů a samé spokojené zákazníky
Dobrý den,
byl jsem dnes 17.12.2020 ve Vasi restauraci a musim velice pochvalit vase jidlo a tez velice milou, sympatickou a prijemnou obsluhou.Dlouho jsem toto v restauraci nezazil.Preji Vam prijemne a hezke svatky.
S pozdravem Cermak :)
Dobrý den,
obracím se na vás z důvodu že bych vás ráda hodnotila nebo napsala velké poděkování.
Včera jsme u vás s manželem slavili výročí bylo to bohužel narychlo , ale musím říci výborné jídlo
Opravdu na vysoké úrovni jak estetika kvalita chuť no prostě úplně super výběr vín letošních super velká chvála jako Vinaři to velmi oceníme , a obsluha 11111.Uzasna, kdyby takových bylo více tak myslím že zvednou ve všech restauracích úroveň opravdu velké díky mlademu muzi, který se o nás staral galantně každou chvilku prostě opravdu doléval víno, podani dle Bontona 1 skvely a dekujeme za pozornost dortik.. jsem nadšená a moc vám za to díky, že někde něco Ještě takového je a velmi rádi vás doporučíme a rádi se k vám vrátíme ať se daří a máte plno dalších spokojených zákazníků jako by jsme my. Muzikantova 17.10.2018

Ještě jednou přeji krásný den, Lenko, i touto cestou,
nevím, jakým způsobem umístit mé poděkování na web Vašeho penzionu, tak si dovoluji napsat tento e-mail. A hlavně se zdá napsat daleko více slov, než je tomu sms. Tudíž, jak jsem se zmiňoval, tak vstřícné jednání ze stran všech zaměstnanců, jejich a samozřejmě Vaše empatie, která z vás všech čiší, je něco neskutečného, něco, s cím se člověk v dnešní době, bohužel, málokde setkává.
A strava? To prostě schází slova, ještě jsem si dnes detailně prohlížel vaše webové stránky, a dostávám docela ukrutnou chuť na cokoliv z vaší kuchyně. Nicméně si půjdu namazat krajíc chleba, nevím s čím, a budu si představovat, že požívám božskou krmi od vás.

Ještě jednou nesmírně děkuji za krásné chvíle strávené u vás, a na podzim se určitě u vás objevím, mám chuť se rozjet hned!
Přeji Vám osobně nádherné léto, Vaším zaměstnancům, a Vám samozřejmě též, nemizející úsměv na tvářích a ať se vám naprosto vše daří co nejlépe.
Moc vzpomínám a ještě jednou děkuji!!
Vážená paní Fundová,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za péči, kterou nám Vaši zaměstnanci poskytli na včerejším slavnostním obědě k 80. narozeninám mé maminky. Obsluha byla pozorná a velmi příjemná a jídlo bylo vynikající. Překvapila nás i nízká cena za tak kvalitní služby.

Pokud budu projíždět Lovosicemi, určitě se zastavím a Vaší restauraci doporučím i svým známým.

Přeji mnoho spokojených zákazníků